Juniorzy Chemika przegrywają

mecz

Młodzi piłkarze Chemika Police przegrali swoje mecze. Porażki zanotowali i juniorzy młodsi, i starsi.

Juniorzy młodsi grali na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin. Zaczeli fatalnie – już po 2 minutach przegrywali 0:1, po bramce Miłosza Stańca. Ten sam zawodnik parę minut później podwyższył wynik na 0:2.

Policzanie ambitnie próbowali odrabiać straty. W efekcie nadziali się na kontrę i zrobiło się 0:3.

W 35 minucie piłkarze Chemika przeprowadzili akcję, po której tuż przed polem karnym faulowany został Jakub Ścirka. Zawodnik Bałtyku dostał czerwoną kartkę, a perfekcyjnie z rzutu wolnego uderzył Jakub Radzik i gospodarze mogli się cieszyć z pierwszej bramki.

Po przerwie policzanie rzucili się do ataku. W 60 minucie zdobyli drugą bramkę – strzelił ją Igor Wawrzycki.

Do końca meczu młodzi piłkarze Chemika walczyli o trzeciego gola, ale bez efektu. Bałtyk wygrał 3:2.

Juniorzy starsi również grali u siebie. Podejmowali FASE Szczecin.

Goście wyszli na prowadzenie w 15 minucie. Sześć minut pózniej po akcji Daniela Kowalczyka i Dominika Dąbrowskiego ten drugi pokonał bramkarza FASE.

Jeszcze przed przerwą goście po kontrze zdobyli drugą bramkę. W drugiej połowie gole już nie padły i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny FASE 2:1.

Juniorzy młodsi: Paska – Kamiński I., Palej, Wróblewski, Nowakowski, Radzik, Bobel, Rajch, Lis, Wawrzycki, Ścirka

grali także: Kuriata, Jaguszewski K., Bylewski, Skórzyński

Juniorzy starsi: Serdyński – Dolak (46′ Dybus), Dymitrowski, Budnicki, Wujko, Korotkiewicz, Kadrzyński, Podgórski, Lintas, Kowalczyk D., Dąbrowski